Kongre Başlığı                : 1st Eurasia Environmental Chemistry Congress (EnviroChem)

Kongre Tarihi                  : 01-04 Kasım 2018

Kongre Yeri                     : Side Star Elegance Hotel Side/Antalya

Kongre Web Adresi       : www.envirochem2018.org

Kongre E-posta Adresi : envirochem@kimyager.org

Kongre Dili                     : İngilizce / Türkçe

 

Kongre Katılım Kabul Mektubu

Kongreye ‘Sözel/Poster’ sunumu ile veya ‘dinleyici’ olarak iştirak eden katılımcılara online ‘Kabul Mektubu’ gönderilecektir. Bir araştırmacı sorumlu yazar olarak en fazla iki bildiri sunumuyla kongreye katılım sağlayabilir.

 

Kayıt ve Danışma

Kayıt ve Danışma Masası, 01 Kasım 2018 Perşembe günü saat 10:00’dan itibaren Side Star Elegance Hotel’de hizmet verecektir.

Kayıt için ödemeyi 29 Ekim 2018 Pazartesi günü saat 17:00’den sonra yapan katılımcıların banka dekontlarını yanında bulundurmaları ve kayıt sırasında göstermeleri gerekmektedir.

Kongre günü kayıt masasına ödeme yapmak durumunda olan katılımcılar ödemelerini nakit olarak yapacaklardır.

 

Katılım Belgesi

Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara 01 Kasım 2018 tarihi itibariyle kayıt masasından Katılım Belgesi verilecektir

 

Yaka Kartı

Yaka Kartı kayıt sırasında verilecektir. Kongre süresince tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde yaka kartı bulundurulmalıdır.

 

Stand Alanları

Stantlar konferans salonlarının bitişiğinde kurulacak olup, stand alanlarında kahve, çay ve pasta ikramları yapılacaktır. Stand alanlarına giriş için kongre kaydı yaptırma şartı aranmaktadır.

 

Poster Ödülleri

Poster özetleri ve Poster Sunumları Ödül Kurulu tarafından değerlendirilecektir. Başarılı bulunan en iyi on posterden ilk üçüne 1., 2. ve 3.’lük ödülü, diğerleri ise “mansiyon” belgesi ile ödüllendirilecektir. Ödüller kapanış töreninde takdim edilecektir.

 

Katılımcıların Günübirlik Misafirleri

Kongre Oteline girişler otel güvenlik elemanları tarafından kontrol edilmektedir. Günübirlik misafiri olan katılımcılar misafirlerini dış güvenlik kapısından almaları gerekmektedir. Otel, 30 dakikayı geçmeyen ziyaretlerden ücret almamaktadır. Ancak, saat 09:00-20:00 saatleri arası ile Saat 20:00-24:00 arası 30 dakikayı geçen ziyaretlerden ayrı ayrı olmak üzere; 20’şer euro katılımcıların günübirlik misafirlerinden ve/veya katılımcılardan otel tarafından ücret alınmaktadır.

 

İptal Şartları

14 Ekim 2018 tarihinden sonra yapılacak kayıt, konaklama ve transfer iptallerinde para iadesi yapılmayacaktır. İptaller Kongre Sekreterliğine yazılı olarak bildirildiği takdirde geçerlilik kazanacaktır.

Announcements

Speakers

Participation Fee

Detailed information about the congressional participation fee ...

Archive

Past congresses and congressional documents...

Sponsorship

Click to sponsor the Congress