Katılım Türü

     Erken Katılım Ücreti (TL)     

     Son tarih: 22 Eylül 2018

     Geç Katılım Ücreti (TL)      

      Son tarih: 8 Ekim 2018

Lisans Öğrenci *

150

200

Lisansüstü Öğrenci *&**

300

350

Diğer **

450

500

Günübirlik Katılımcı **&***  

250

300

 

*Öğrenci belgesi ibraz edilmelidir.

**Kimyagerler Derneği üyelerine 50 TL indirim uygulanır.

***4. Maddeye dikkat ediniz.

****Sadece açılış kokteyline katılım sağlanabilir. Kongrenin hiçbir bilimsel etkinliğine katılım hakkı sunulmaz. Konaklama için katılımcılara sunulan fiyat ve hizmetlerden yararlanılabilir.

*****Çalıştaya sadece kongre katılımcıları katılabilir. Kongre katılım ücretine ilave olarak yukarıda belirtilen çalıştay katılımcı ücreti ödenmeli ve ödeme esnasında belirtilmelidir. Çalıştay katılımcılarına ayrıca katılım sertifikası verilecektir. Çalıştay dili Türkçedir.

 

 

1) Yukarıda belirtilen kayıt ücretleri yalnızca kongre kayıt ücreti olup, konaklama ücreti bunun dışında ve katılımcıya aittir.

2) Kayıt ücretlerine KDV dahildir. Kimyagerler Derneği İktisadi İşletmesi tarafından fatura düzenlenecektir.

3) Kongre katılım ücretlerine; (i) tüm bilimsel sunumlara katılım imkanı, (ii) kongre çantası, (iii) kongre dokümanları, (iv) kongre süresince gün içindeki ikramlar ve (v) açılış kokteyli dâhildir.

4) Tek günlük kayıt ücretlerine (09:00-20:00 saatleri arası); (i) kayıt yaptırılan günün bilimsel oturumlarına katılım, (ii) gün içindeki ikramlar, (iii) yaka kartı, (iv) kongre çantası, (v) kongre dökümanları, (vi) katılım sertifikası ve (vii) kayıt gününe ait öğlen yemeği dâhildir.

5) Kongre otelinde konaklamayacak katılımcılar (Tek günlük kayıt yaptıranlar hariç); Yukarıdaki ücret tablosunda belirtilen kayıt ücretleri dışında tesis kullanım bedeli olarak (09:00-20:00 saatleri arası) günlük 20 € otele ödeyeceklerdir.

6) Kişisel ekstra harcamalar, konaklama, ücretsiz servis saatleri dışındaki transfer vb. yukarıda belirtilmeyen diğer hizmetler kayıt ücretine dâhil değildir.

7) 29 Ekim 2018 Pazartesi saat 17:00’den sonra kayıt için ödeme yapan katılımcıların banka dekontları ile birlikte kayıt masalarına gelmeleri gerekmektedir.

8) Kongre günü kayıt masasına ödeme yapmak durumunda kalan katılımcılar nakit ödeme yapmak zorundadır. Kredi kartı ile ödeme alınmamaktadır.

9) Katılım ücretlerinin faturaları kayıt sırasında verilecektir. Fatura için isim-soyisim, TC Kimlik Numarası, (veya vergi numarası kayıtlı olunan vergi dairesi bilgileri) gerekmektedir. Bu bilgilerin envirochem@kimyager.org adresine gönderilmesi gerekmektedir.

 

BANKA HESAP BİLGİLERİ

Hesap Adı   

Kimyagerler Derneği İktisadi İşletmesi

Banka Adı   

Türkiye İş Bankası 

Şube

Perpa Şubesi, İstanbul

IBAN

TR74 0006 4000 0011 1880 5904 45